Bielolist obyčajný/žabnik s chondroitiom a glukozamínom - gélový balzam na kĺby a svaly - dva krát viac zložiek 15 účinných zložiek na prevenciu starnutia gél balzam 125 ml

Účinný prostriedok na základe prírodných zložiek v oblasti kĺbov. Stimuluje prirodzenú regeneráciu tkaniva, zabraňuje rozvoju deštruktívnych procesov a starnutiu. Prispieva k normalizácii funkčného stavu kĺbov a svalov. Účinnosť gélového balzamu na telo je zabezpečená vysokou biologickou aktivitou jeho prírodných zložiek.

Môžeme doručiť do:
24.1.2022
Skladom (5 ks)
Kód: 6447
€11
Kategória: Nové krémy
Bielolist obyčajný/žabnik s chondroitiom a glukozamínom -  gélový balzam na kĺby a svaly - dva krát viac zložiek 15 účinných zložiek na prevenciu starnutia gél balzam 125 ml
Novinka

Bielolist obyčajný je trvácna rastlina, ktorá v prípade chorôb kĺbov aktivuje minerálny (vápnik-fosfor) metabolizmus, má antimikrobiálny, protizápalový, antipyretický a sedatívny účinok. Zvyšuje priepustnosť tkaniva, podporuje hlboký prienik liečivých zložiek. Chondroitín sulfát je hlavnou štrukturálnou zložkou chrupavky a prirodzeným ochrancom (chondroprotektorom) jej buniek. Poskytuje mechanické a elastické vlastnosti kĺbových povrchov. Glukozamín hydrochlorid zlepšuje metabolické procesy v kĺboch. Stimuluje produkciu glukozaminoglukánov potrebných na opravu chrupavky. Podporuje regeneráciu poškodených chrupaviek počas zápalových a deštruktívnych procesov. Znižuje pocity bolesti.

Zloženie: voda, glycerín, karbomér, koko-kaprylát / kaprinát, dikaprylyléter, propylénglykolový extrakt z bielolistu obyčajného, vodné extrakty z kostihoja, nátržnica, tymian, eukalyptus, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, esenciálny olej z jedle, esenciálny olej z borievok, hydroxid sodný, dvojsodná soľ EDTA, limonén.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: