BIO JAČMEŇ 7 sáčkov

POSILNENIE IMUNITY,ENERGIA. Jačmeň je zelený nápoj, ktorý dodáva telu potrebné vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny. Je ideálnym doplnkom zdravého jedálnička. Ak hľadáte prostriedok pre prevenciu Vášho zdravia, je šťava z mladého jačmeňa ideálnou voľbou. BIO Jačmeň Royal Pharma sa vyrába z mladých rastliniek jačmeňa vysoko v horách v štáte UTAH v USA. Listy sa zberajú v čase ranného raste, keď rastlina vykazuje najväčšie množstvo aktívnych zložiek.
Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom (5 ks)
Kód: ABCDE171
€5,90 –24 % €4,50
Kategória: Výživové doplnky
BIO JAČMEŇ   7 sáčkov
€5,90 –24 %

Zelený jačmeň obsahuje veľmi vysoké hodnoty nutrične hodnotných látok. Obsahuje veľké množstvo dôležitých vitamínov A, C, E, K, B1, B2, B5, B6, B12, niacín, biotín, kyselinu listovú.

Z minerálnych látok obsahuje napr. Draslík horčík, kremík, zinok a vápnik. Ďalej chlorofyl a celý rad aminokyselín. V zelenom extrakte sú i super-oxid dismutáza (SOD) likvidátor voľných radikálov a 2 "-O-glykosylisovitexin ako dôležitý antioxidant.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Prášok: Pre dospelých 1 čajová lyžička, 1-2 x denne. Rozmiešajte v 250 ml chladnej neperlivej vody a vypite. Deti od 3 rokov pol čajovej lyžičky 1 x denne.

Starší a chorí ľudia, alebo ľudia trpiaci prekyslením organizmu môžu dávku znásobiť.

Odporúčame nemiešať s teplou vodou - teplota nad 40 ° C ničí enzýmy. Nemiešajte kovovými predmetmi!

Pôvod: UTAH, USA

 

 

Viac informácií - blog

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: