ČAGA-čaj 50g (nonotus obliquus)

Čaga-celoročná huba, parazituje na kmene brezy. V ĺudovom liečiteĺstve sa používa ako protinádorové činidlo a tiež na posilnenie imunity.Čaga je vhodná najmä pre ľudí s oslabeným imunitným systémom, ľudí s vrodenými poruchami imunitného systému, ako podporná liečba nádorových ochorení.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: ABCDE48
€4,69
Kategória: Káva, čaj
Položka bola vypredaná…

Používa sa na celkovú harmonizáciu a povzbudenie organizmu a na posilnenie obranyschopnosti.Je účinná pri liečení chronického zápalu žalúdka, žalúdočných vredov, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Tiež je výborná pri ochoreniach lymfatického riečišťa a rôznych poruchách cirkulácie lymfy.Čaga sa používa aj pri kožných problémoch, ako ekzém, psoriaza.Zvyšuje odolnosť organizmu voči infekčným chorobám.Má významné protinádorové účinky a je najvýznamnejšia predovšetkým ako prevencia vzniku rakoviny.Ďalej znižuje nežiaduce účinky chemoterapie a môže byť preto vhodným doplnkom k štandardnej onkologickej liečbe. Potláča negatívne účinky chemických liekov, aditív, či pesticídov na organizmus.Má analgetické účinkyNa Sibíri bola často užívaná práve pre nedostatok pravého čaju. Chuťovo je výluh podobný slabému čiernemu čaju. Je mierne trpký s vôňou pripomínajúcou meltu.

Zloženie: suchá drvina ryšavca šikmého

Spôsob použitia: 1 čajová lyžička ( 1,5-2g) zalejeme 200 ml vriacej vody, necháme vylúhovať 15-20 min. Precedíme a pijeme 100 ml (1/2 pohára) 2x denne počas jedla jedla. Trvanie kúry 1 mesiac.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: