Endokrinol krém na štítnu žľazu 50ml

€13,16 €10,97 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Ochorenie štítnej žĺazy postihuje stále viac a viac ĺudí. Poznáte ten pocit neustálej únavy? V skutočnosti to môže byť prvým príznakom ochorenia štítnej žľazy, pretože od nej závisí naše blaho, nálada a výkon. Preto je dôležité, aby sme sa postarali o jej zdravie.

Detailné informácie

Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.

Podrobný popis

Pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy, aby bola zachované jej zdravie, sú vynikajúce byliny ako krvavček biely, hviezdica bezlistenná.Tie sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičnej medicíny, sú úspešne používané bylinkármi.V súčasnej dobe nemusíme hľadať tieto byliny v prírode, existujú ich tinktúry a masti. Nemusíme počítať ich správny pomer a sami sa vyrovnávať s problémami so štítnou žľazou.Komplex z týchto bylín je možné nájsť na pultoch lekární: krém-gél "Endocrinol" obsahuje výťažky z Potentilla alba, Stellaria a Pyšteka.

Krvavček biely pomáha eliminovať funkciu štítnej žľazy. PhD E. Prikhodko tvrdí, že pacienti s poruchami štítnej žľazy, liečení krvavčekom bielym, sa tešia z jeho dobrého vplyvu - až do úplného uzdravenia.

Hviezdica sa odporúča na vyriešenie problémov s uzlíkami a odstránenie lymfatickej stagnácie. Aplikuje na oblasť štítnej žľazy vo forme mastí, tiež podporuje resorpciu uzlíkov.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Mineral oil, Potentilla alba Extract, Stellaria Media Extract, Linaria vulgarit Extract, Elaeis Guineensis Oil, Galleria oil, Triethanolamine, Carbomer, Citrus Paradisi Peel Oil, Geranium Maculatum Oil, Citrus Bergamia Leaf Oil, Myristika Fragrans Oil, Methylparaben

Použitie: krém aplikujte 1-2 krát denne na kožu v oblasti krku.

Obsah: 50ml

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: