Extrakt z pijavíc s pagaštanom kozmetický gél-balzam na nohy 125 ml Venaktiv

Extrakt z pijavíc je jedinečný prírodný prostriedok na prevenciu a liečbu kŕčových žíl nôh. Enzýmy slinných žliaz liečivej pijavice znižujú zrážanlivosť krvi (sú priamymi antikoagulanciami), bránia tvorbe trombu a pomáhajú posilňovať endotel. Zmierňuje bolestivé pocity, odstráňte cievne kŕče, urýchľuje hojenie trofických vredov. Stimuluje tvorbu nových kapilár, uvoľňuje žilový systém. Pagaštan konský je silné prírodný venotonikum. Spevňuje steny krvných ciev, znižuje ich priepustnosť, eliminuje žilové preťaženie, má angioprotektívny, resorpčný, antiseptický, regeneračný, analgetický a protizápalový účinok, znižuje riziko tvorby trombu.
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: ABCDE489
Značka: FORA PHARM
€8,90

Obsahuje escín, ktorý zlepšuje reologické vlastnosti krvi, ako aj eskalín, fraxín, ktoré odstraňujú opuchy a aktivujú kapiláry.

Spôsob použitia: Krém nanášame rovnomerne a ľahko vtierame smerom zdola nahor 2 - 3 x denne počas 6-8 týždňov.Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek gélu a pre deti do 3 rokov. Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 ° C.

Ingredients/INCI: Water, glycerin, carbomer, coco-caprylate / caprate, dicaprylyl ether, menthol, collagen hydrolyzate, piyavit / leech extract, oil extracts of hazel, horse chestnut, mint, cinquefoil, sage, wild rose, burdock, skullcap, elecampane, sea beast propylene glycol extract of propolis, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sodium hydroxide, disodium EDTA.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivelosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Nie je to liek

Skladovať na suchom , chladnom a tmavom mieste pri teplotách medzi + 0 ° až +25 °C.

Výrobca: Rusko.

Spotrebujte do – 24 mesiacov od dátumu uvedeného na vnútornom obale zvaru tuby.

NEOGALEN - Švajčiarska kvalita

Pojem „švajčiarska kvalita" hovorí sám za seba. Kvalita prípravkov, vyrobených podľa švajčiarskej receptúry – je známa a uznávana v celom svete. Je to ako brand, ktorému dôverujú milióny spotrebiteľov. Uvedená produkcia, vyrobená podľa najmodernejších technológií, môže sa právom pýšiť názvom švajčiarsky produkt s trvalou garanciou kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: