KONOPNÉ TEPLO (1000mg | CBD)

KONOPNÉ TEPLO (1000mg | CBD) Hrejivý krém s CBD
Môžeme doručiť do:
13.12.2021
Skladom (1 ks)
Kód: ABCDE625
€33,80
Kategória: Konopné produkty
  • hrejivý efekt s postupným uvoľňovaním
  • analgetické a protizápalové účinky
  • rýchlejšia regenerácia
  • rýchla vstrebateľnosť

Aktívne látky: kanabidiol, konopný olej, bôľhoj, kapsaicín, škorica pagaštan, kostihoj, mäta, baza, arnika, yzop, tymián

Práve obsiahnutý kanabidiol (CBD) s vysokou koncentráciou skvele tlmí bolesť a pomáha odstraňovať zápaly. Kanabidiol hrá kľúčovú úlohu v regenerácii svalstva. Neobsahuje žiadne THC.

Výsledok

Výsledkom je zvýšené prekrvenie pokožky, rýchlejšie regeneračné vlastnosti a vďaka analgetickým zložkám pocit úľavy. Rýchlejšia regenerácia umožňuje športovcom posúvať svoje limity za hranice možností a napomáha predchádzať možným zraneniam.

Aplikácia

Vmasírujte na postihnuté miesta (svaly, šlachy, kĺby) a nechajte pôsobiť. Odporúčame používať počas rekonvalescencie aj po pravidelnom športovom výkone na prekrvenie a zahriatie namáhaného pohybového aparátu. Pri dlhodobom používaní nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. Nezanecháva lepkavý pocit na pokožke. Dôkladne si umyte ruky po aplikácii, vyhnite sa kontaktu so sliznicami, očným okolím a otvoreným ranám.

Zloženie

Gél obsahuje 11 aktívnych zložiek bylinného pôvodu, ktoré majú analgetické a regeneračné účinky. Extrakt z chilli má hrejivý, protizápalový a prekrvujúci účinok. Tieto zložky sú v preparátoch na podporu pohybového systému používané stovky rokov. My sme si dali záležať na tom, aby všetky pochádzali z overených prírodných zdrojov a dosahovali najvyššiu možnú kvalitu.

Ingrediencie

Aqua, Alcohol den.,Cannabis Sativa Seed Oil, Anthyllis Vulneraria Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Cannabidiol, Symphytum Officinale Leaf Extract, Cannabidiol, Mentha Piperita Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Carbomer, Capsicum Annum Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hyssopus Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Oil, Mentha Piperita Oil, Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Cinnamomun Cassia Extract, Sodium Hydroxide

Airless systém a dávkovanie krémov

Gél plníme do airless obalu (bez vzduchu), v ktorom je obsah vytláčaný piestom na princípe podtlaku. Stisnutím pumpy pohodlne vytlačíte optimálne množstvo gélu, ktorý následne prstom jednoducho odoberáte. Vzduch sa nedostáva späť do obalu, čo zabezpečuje zachovanie stability a hygienickú manipuláciu bez kontaminácie produktu.

Pred prvým použitím pumpu stlačte približne 10x.

Skladujte: +10°C až +25°C

Upozornenie: Ak sa objavia príznaky podráždenia, prestaňte používať!

Trvanlivosť: 2 roky od dátumu výroby, ktorý je uvedený na obale.

Vyrobené v EÚ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: