Korolev Pharm - Žraločí tuk + Kyselina Mravčia a Múmio 125 ml

Korolev Pharm - Žraločí tuk + Kyselina Mravčia a Múmio 125 ml
Môžeme doručiť do:
13.12.2021
Skladom (> 5 ks)
Kód: ABCDE602
€11 –19 % €8,90
Korolev Pharm - Žraločí tuk + Kyselina Mravčia a Múmio 125 ml
Akcia
€11 –19 %

Žraločí tuk sa najčastejšie používa na urýchlenie regenerácie tkanív vrátane chrupavka. Výživové zložky prispievajú k posilneniu imunity, odstráneniu príznakov zápalu, odstráneniu nahromadených toxínov, a preto sa môžu používať na liečbu artritídy, zmiernenie bolesti svalov a kĺbov po ožiarení, aby sa zabránilo rozvoju komplikácií. Žraločí tuk dokáže normalizovať metabolické procesy nielen vo vnútri kĺbov končatín, ale aj vo vnútri medzistavcových platničiek. Posilňuje tiež svaly a väzivo a je schopný uvoľňovať usadeniny solí. Urýchľuje regeneračné procesy v prípade poškodenia chrupavky a kostí, zabraňuje deštrukcii chrupavky, urýchľuje hojenie zlomenín, zmierňuje bolesť, zvyšuje elasticitu spojivového tkaniva.

Kyselina mravčia má veľmi vysokú schopnosť preniknúť do tkanív, zlepšuje miestny krvný obeh, má prehrievajúce a uvoľňujúce, e, lokálne anestetikum, protizápalové účinky, zlepšuje látkovú výmenu. Pôsobí na nervové zakončenie kože a svalového tkaniva a spôsobuje reflexné reakcie sprevádzané tvorbou a uvoľňovaním enkefalínov a neuropeptidov, ktoré znižujú bolesť. Obsahuje veľké množstvo organických zložiek zinku, ktoré majú antioxidačné, protizápalové a imunostimulačné účinky.

Múmio je jedným z najúčinnejších biostimulantov, aktivuje regeneratívne procesy, urýchľuje obnovu kostí a chrupaviek, spomaľuje proces starnutia kĺbov a pomáha znižovať bolesti, ktoré sa vyskytujú počas zmien počasia.

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému nanášajte jemnými masážnymi pohybmi počas 3-5 minút 2-3x denne na problémové oblasti tela. Je vhodné ošetrované miesto držať v teple a pokoji. Nezmývať. Dĺžka ošetrovania 6-8 týždňov. Po 3 mesiacoch možno zopakovať na upevnenie výsledku. Prípadne podľa potreby.

Ingredients/INCI :

Water, glycerol,carbomer,biostimulating complex anti-inflammatory (sun oil, PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol extract of propolis, chamomile oil extract, Vita-min E, allantoin, bisabolol, Vita-min A, black tar seed oil ), biostimulating complex of B vitamins (water, D-panthenol (pro-vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6)),coco-caprilat / caprilat, dicaprylyl ether, shark oil / shark liver oil, formic acid, mummy, glucose for sulfate,

collagen hydrolyzate, methylnicotinate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, perfumery position, sodium hydroxide,

disodium EDTA, limonene, linalool, geraniol, hexyl cinnamal.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivelosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Nie je to liek

Skladovať na suchom , chladnom a tmavom mieste pri teplotách medzi + 0 ° až +25 °C.

Výrobca: Rusko.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: