Šungit s včelím jedom gélový balzam na kĺby a svaly 125ml

Prevencia starnutia, komplexná starostlivosť, ochrana a obnova. Účinný prostriedok na báze prírodných zložiek v oblasti kĺbov. Stimuluje prirodzenú regeneráciu tkaniva, zabraňuje rozvoju deštruktívnych procesov a starnutiu. Prispieva k normalizácii funkčného stavu kĺbov a svalov. Účinnosť gélového balzamu na telo je zabezpečená vysokou biologickou aktivitou jeho prírodných zložiek.

Môžeme doručiť do:
24.1.2022
Skladom (5 ks)
Kód: 6441
€11
Kategória: Nové krémy
Šungit s včelím jedom  gélový balzam na kĺby a svaly 125ml
Novinka

Šungit je jedinečný prírodný minerál starovekého pôvodu. Je obzvlášť účinný pri ochoreniach pohybového aparátu: artritída, radikulitída, artróza, osteochondróza, dna. Má špeciálne organizovanú štruktúru uhlíkatých kryštálov. Obsahuje prírodné fullerény - najsilnejší a najstabilnejší antioxidant s výraznými liečivými vlastnosťami. Včelí jed má výrazný protizápalový, zahrievajúci, analgetický, baktericídny účinok, aktivuje prietok krvi, zlepšuje metabolizmus kĺbov a výživu kĺbových tkanív. Zvýšením priepustnosti pokožky podporuje hlboký prienik terapeutických zložiek do problémovej oblasti.

Zloženie: voda, glycerín, karbomér, koko-kaprylát/kaprinát, dikaprylyléter, šungit, hydrolyzát kolagénu, olejové extrakty z paliny, hydroxid sodný, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, škoricový alkohol.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: