Adamov koreň

Adamov koreň - balzamy sa vyrábajú z účinných prírodných zložiek. V našej ponuke nájdete krémy a balzamy na kĺby so silným účinkom za výhodné ceny.

Adamov koreň - krém na kĺby

Adamov koreň - krém na kĺby na sklade. Skladom držíme mnoho rôznych krémov s originálnym zložením so silným účinkom na kĺby. V tejto produktovej rade nájdete prírodné balzamy a krémy vyrábané z prvotriednych zložiek. Tieto produkty pomáhajú s regeneráciou kĺbov a uľavujú od bolesti. Názov nášho e-shopu hovorí sám za seba - zdravie z kopaníc. Prinášame vám totiž produkty na podporu zdravia priamo z kopaníc. V našej ponuke nájdete len špičkové a účinné krémy, ktoré sú overené a vyskúšané. Všetky produkty z kategórie Adamov koreň balíme s láskou a odosielame ihneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež množstvo inej prírodnej kozmetiky najmä od slovenskej značky PANAKEIA.

Balzamy a krémy z Adamovho koreňa

Z kategórie Adamov koreň je aktuálne najpredávanejší produkt: Jed škorpióna (adamov koreň/včelí jed) telový krém-balzam 125 ml. Všetky krémy na kĺby z Adamovho koreňa a tiež ďalšie prírodné balzamy a krémy si môžete kúpiť v našom e-shope. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.