Affiliate program

Spôsob zarábania peňazí na základe online odporúčania

Náš e-shop zdraviezkopanic.sk je zapojený do najväčšej affiliate siete Dognet.sk. Po registrácii na tejto stránke nájdete náš e-shop a takisto si viete vytvoriť váš unikátny odkaz na zapojenie sa v Affiliate Marketingu s naším e-shopom. Tento odkaz môžete zdieľať v svojej podstate kdekoľvek (digitálny priestor vo forme webovej stránky, Facebooku, Instagramu ale takisto aj fyzicky napríklad svojmu známemu). Váš unikatný odkaz tvorí reklamu, pričom z každého úspešného nákupu vďaka vášmu unikátnemu odkazu získate niekoľko percentnú predom stanovenú províziu (na našom e-shope je to až 16% provízia pre špecifické produkty a 8% pre všetky produkty). Na tomto odkaze nájdete našu kampaň na Dognete.

 

Čo to je Affiliate marketing a ako to funguje?

 

Affiliate marketing je spôsob predaja výrobkov a služieb s využitím sprostredkovateľa - zákazníka. Spoločnosti na Slovensku a takisto aj v zahraničí využívajú tento spôsob online reklamy zo strany zákazníka na rozšírenie svojho mena pre čo najväčšie množstvo ľudí a nových potencionálnych zákazníkov. Na oplátku zákazník, ktorý je zapojený v affiliate programe a pomáha týmto spôsobom spoločnosti rásť, následne získa predom určenú percentuálnu províziu z každého úspešného predaja, ktorý nastane vďaka práve jeho reklame (použitím jeho unikátneho odkazu na nákup na e-shope). Je to veľmi poznateľný spôsob online reklamy, na ktorej si spoločnosť dokáže budovať svoje meno a kampaň a zákazník si tým vie veľmi jednoducho privyrobiť peniaze.

 

Ako môžem začať zárabať spoločne s vašim e-shopom?

 

  1. Prečítajte si návod, ako presne funguje affiliate marketing a či spĺňate všetky podmienky na účasť. Na tomto odkaze nájdete návod a vysvetlenie, ako začať s affiliate marketingom
  2. Registrujte sa na internetovej stránke Dognet.sk - Odkaz na registráciu
  3. Získajte váš unikátny odkaz a tvorte reklamu akýmkoľvek spôsobom (Na webe, sociálnej sieti, ...)
  4. Odporúčajte e-shop a zarábajte z úspešných nákupov cez váš unikátny odkaz

 

Pre viac informácii o affiliate marketingu navštívte webovú stránku Dognet.sk alebo si prečítajte „Často Kladené Otázky“.