O nás

PANAKEIA alebo Zdravie z kopaníc?

  

Zdravie z kopaníc vysvetľuje to odkiaľ sme a do akého oboru sa radíme a PANAKEIA je naša značka. 

 

  • KTO SME?

Sme malá rodinná firma z myjavských kopaníc, náš "tím" sa skladá z 5 ľudí, ktorý sa rozhodli že ich receptúry, poznatky, vedomosti by sa mali dostať až k vám.

Veríme v to že každý náš produkt sa dostane k niekomu kto to potrebuje.

  •  ČO ROBÍME?

Jednoduchá odpoveď by bola zázraky. Výrábame prírodnu kozmetiku, bylinné tinktúry a staráme sa takýmto spôsob o zdravie a krásu ľudí.

 

  • PREČO PANAKEIA?

Ak by ste si do zadali do googlu slovo PANAKEIA okamžite by ste pochopili prečo. Ale my vám to vysvetlíme aj tu. PANAKEIA takzvaná všeliečia je grécka bohyňa lekárstva. Dokonca aj v Hippokratovej prísahe sa prisahá na PANAKEIU.

  • AKO STE SA DOSTALI K TOMUTO ODBORU?

Začalo to domácou výrobou pre vlastnú potrebu a zdravie. Vymacerovala sa prvá tinktúra, vyrobil sa prvý šampón. Vtedy vznikla idea čo tak tento zážitok podomácky vyrobenej kozmetiky priniesť k vám našim zákazníkom. Začal sa vtedy veľmi zložitý proces certifíkacie a vybavovania priestorov, predsa nemôžeme vyrábať doma v kuchyni takže aj laboratória.

 

  • AKÝ JE VÁŠ CIEĽ?

Náš cieľ je jednoduchý, keďže jedným z našich hesiel je v jednoduchosti je krása. Našim cieľom je ukázať že aj poctivé tinktúry a poctivá prírodná kozmetika sa môže dostať do obchodov a ľudom, ktorý to vyžadujú.

 

  • V ČOM SÚ VAŠE PRODUKTY VÝNIMOČNÉ?

 

Vo vlastných poctivých receptúrach. Naše produkty sú testované niekoľko ročnými skúsenosťami a skúšaním a to z nich robí to čo sú.