O nás

Au, to bolí…

Každý z nás niekedy riešil zdravotný problém, niekoho bolí žalúdok, niekoho bolieva hlava, a niekto nevie, čo mu je. Náš príbeh začal pri boľavých kĺboch. Môj otec Patrik mal dlhoročné problémy s kĺbmi, ako prvé sa snažil problémy od konzultovať s lekármi, ale ani s profesionálnou pomocou, nedokázal nájsť a identifikovať príčinu bolestí. Jedného dňa sa rozhodol skúsiť inú liečbu, spomenul si na jeho babičku, s ktorou v detstve zbieral bylinky. V hlave mu utkvel jeden čarovný koreň, koreň Kostihoja. Neváhal ani deň a na našej lúke vykopal Kostihoj a dal ho macerovať, za štyri týždne, kostihoj aplikoval na boľavé miesto. Zázrak, bolesť ustúpila takmer ihneď, vtedy uveril v silu bylín a takto začal náš príbeh.

Vzdelávanie a pokrok

Otec sa vďaka, knihám starých mám, začal vzdelávať a nachádzať tipy na ďalšie byliny a postupne vymyslel vlastné unikátne receptúry. Medzičasom sa do tohto príbehu zapojila aj moja mama Erika, ktorú trápila silná alergia na slnko a pigmetové škvrny, po vzore môjho otca skúsila vytvoriť vlastné kozmetické produkty. Keď vymenila komerčnú kozmetiku za vlastnú, zistila, že problémy miznú. Moji rodičia, sa tak začali do hĺbky venovať výrobe prírodnej kozmetiky a tinktúr zatiaľ pre seba, rodinu a známych. 

Prírodná kozmetika a tinktúry PANAKEIA

Následne som sa pridal ja syn Albert, mal som úlohu, vytvoriť e-shop, čo sa mi aj podarilo. Rozhodli sme sa pre názov značky PANAKEIA (grécka bohyňa liečiteľstva tzv. “všeliečiaca”, tento názov nám korešpondoval so segmentom. Produkty sa pripravili, s všetkými náležitosťami na certifikáciu a poslali sa na testy. A tak vznikla značka PANAKEIA. 

Pokračovanie nabudúce…

PANAKEIA stále rastie a naša rodinná firma rastie spolu s ňou, naším cieľom je priniesť naozaj kvalitnú a poctivú slovenskú kozmetiku, tinktúry a produkty, ktoré nadchnú našich zákazníkov a budú ich robiť šťastnými. Chceme aby, sa naši zákazníci cítili dobre v každej situácií.