Zákaznícka podpora

Zákaznická podpora je neodmysliteľná časť fungovania akejkoľvek prevádzky či firmy. V našom tíme je nám to obzvlášť známe, nakoľko nespokojný zákazník bez možnosti riešenia svojho sebemenšieho problému sa jednoducho už nevráti k nám nakupovať. U nás môžte očakávať príjemnú a nápomocnú spätnú väzbu, ktorá pomôže Vám s vaším problémom.

Čo všetko teda môžem od Panakeia zákazníckej podpory očakávať ?

  • ŠPIČKOVÉ PORADENSTVO

Pre veľa z nás môže byť problém začať v niečom novom a používanie prírodnej kozmetiky nie je výnimkou. Veľakrát si kladieme otázku, aký produkt je pre mňa ideálny a chceme sa vyvarovať kúpe produktu, ktorý nám nepomôže. Túto skutočnosť v Panakeia tíme berieme na vedomie a preto môžte od našej zákaznickej podpory očakávať takisto aj plné poradenstvo priamo stvorené pre vás, stačí nás kontaktovať a oboznámiť náš Panakeia tím s vaším požadovaným výsledkom a my v Panakeia Vám vyberieme produkt, ktorý Vám nadpriemerne splní vaše očakávania.

  • OKAMŽITÉ RIEŠENIE PROBLÉMU

Jeden z aspektov, ktorý môže odrádzať zákaznikov k nahláseniu problému je čakanie na odpoveď. Nie ste jediný a v Panakeia tíme takisto nemáme radi večné čakanie, preto vašu požiadavku riešime ihneď po oboznámení s problematikou.

  • SPÄTNÁ VÄZBA

Nikto z nás nie je perfektný, a my v Panakeia tíme si túto skutočnosť uvedomujeme. Preto si ceníme spätnej väzby od každého zákazníka, či už sa jedná o pozitívnu, ktorá nás posúva ďalej, alebo negatívnu, ktorá nám umožňuje našu spoločnosť vylepšovať a budovať ďalej. Za každú jednú spätnú väzbu, ktorú od zákazníka dostaneme sme Vám preto nesmierne vďační a rovnako, ako vy nám poskytujete spätnú väzbu o poskytnutých produktoch, my poskytujeme Vám spätnú väzbu vo forme rýchlej reakcie na Váš príspevok.  

  • SKÚSENÝ A ZÁROVEŇ PRIATEĽSKÝ TÍM

Náš tím sa skladá z expertov, ktorí Vám dokážú odpovedať a reagovať na veľkú časť vašich otázok a požiadavok. Snažíme sa svojim pôsobením naďalej poskytovať nie len odbornú a špičkovú, ale takisto veľmi priateľskú podporu, vďaka čomu sa snažíme budovať dôveru u zákaznika, na ktorej nám záleží.