Balzamy na očné okolie

Balzamy na očné okolie prvotriednej kvality. Všetky naše produkty vyrábame z prírodných zložiek vysokej kvality priamo na kopaniciach na Slovensku. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete originálne produkty so skvelými účinkami. Vyskúšajte ich a presvedčte sa na vlastnej koži.

#ShowMore#

Balzamy na očné okolie PANAKEIA

Balzamy na očné okolie PANAKEIA sa vyrábajú za dodržania prísnych štandardov. V ponuke nášho obchodu nájdete množstvo prírodnej kozmetiky, ktorá naozaj stojí za to. V tejto kategórii produktov vám ponúkame balzamy na očné okolie, ktoré pomôžu s regeneráciou očného okolia. Ich objednávka vám nezaberie viac ako pár minút. Názov nášho obchodu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame produkty na podporu zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Všetky naše produkty sú originály s neopakovateľným zložením, ktoré sú otestované a overené. Prípravky z kategórie Balzamy na očné okolie balíme s láskou a odosielame hneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete prvotriednu slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA s rôznym použitím.

Balzam na očné okolie

Z kategórie Balzamy na očné okolie sú aktuálne najpredávanejšie produkty: ŠTRAMANDA – očný šipkový balzam 15ml a DOVI, DOPO MONOKLE – balzam na očné okolie 15ml. Tieto a tiež rôzne ďalšie produkty prírodnej kozmetiky si môžete objednať v našom e-shope. Sú vhodné aj ako darčeky na Vianoce, sviatky a podobne. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

Krém Štramanda očný
 
€11,80
(€9,83 bez DPH)
6639 5 dovi dopo monokle
 
€22,80
(€19 bez DPH)
2 položiek celkom
Krém Štramanda očný
VO cena
€9,83 bez DPH
€11,80

Prírodný šípkový krém na očné okolie s Q10 Konzistencia gélu

6366
6639 5 dovi dopo monokle
VO cena
€19 bez DPH
€22,80

Koncentrovaný luxusný Anti-Aging balzam na očné okolie   Spevňujúci očný balzam s kofeínom je špeciálne naformulovaný na nočnú regeneráciu očného okolia. Počas...

6639
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo s výberom produktu
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
99% spokojnosť zákazníkov
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.