Balzamy s hadím jedom

Balzamy s hadím jedom sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných zložiek a hadieho jedu. Ponúkame vám účinné balzamy na rôzne účely použitia. Vyskúšajte a určite neoľutujete.

#ShowMore#

Balzamy s hadím jedom PANAKEIA

Balzamy s hadím jedom PANAKEIA. Na sklade máme veľa balzamov s hadím jedom s rôznymi účinkami. Ide o bio balzamy s organickým zložením vyrábané podľa špeciálnej a účinnej receptúry. Tieto balzamy sú dobré napríklad na kĺby, pomáhajú s ich regeneráciou a správnym fungovaním. Názov nášho e-shopu je zdravie z kopaníc, nakoľko vám prinášame produkty na podporu zdravia, a to priamo z kopaníc. Nájdete u nás len balzamy s hadím jedom, ktoré sú odskúšané a overené. Všetky produkty z kategórie Balzamy hadím jedom balíme s láskou a odosielame veľmi rýchlo po prijatí vašej objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež inú prírodnú kozmetiku najmä od slovenskej značky PANAKEIA.

Balzamy s hadím jedom na kĺby

Z kategórie Balzamy s hadím jedom sú aktuálne najpredávanejšie produkty: Balzam s hadím jedom, kyselinou mravčou a mumiom 125 ml., Balzam s hadím jedom, včelím jedom a kalíziou voňavou 125ml a Balzam s hadím jedom a s konope 125 ml. Tieto balzamy s hadím jedom a tiež iné prírodné produkty si môžete zaobstarať v našom e-shope. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

Zmijovit Krém balzam na telo s hadím jedom 75 ml
 
€8
(€6,67 bez DPH)
911 Krém balzam na telo s jedom Levantskej Zmije 50 ml
 
€9,60
(€8 bez DPH)
2 položiek celkom
Zmijovit Krém balzam na telo s hadím jedom 75 ml
€6,67 bez DPH
€8

Krém je vhodný pri ťažkostiach pohybového a oporného aparátu najrôznejšieho pôvodu, pri bolestivosti kĺbov a chrbta z fyzickej námahy a športu alebo po úraze. Zmijovit  sa...

8168
911 Krém balzam na telo s jedom Levantskej Zmije 50 ml
€8 bez DPH
€9,60

Hrejivý masážny krémový balzam na telo a pokožku v oblasti kĺbov s obsahom jedu zo zmije a kostihojom.

8554
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.