Krémy na ruky

Krémy na ruky PANAKEIA skvele hydratujú pokožku rúk a pomáhajú s jej regeneráciou. Krémy v tejto kategórii sú vyrábané z prírodných zložiek najvyššej kvality a pomáhajú vám so starostlivosťou o vaše ruky. V ponuke nášho e-shopu nájdete úžasné produkty s overenými účinkami. Vyskúšajte ich a presvedčte sa sami.

#ShowMore#

Krémy na ruky PANAKEIA

Krémy na ruky PANAKEIA na sklade. Naše krémy na ruky sa vyrábajú pod prísnym drobnohľadom tak, aby bola zachovaná najvyššia čistota a špičková kvalita, na akú sú u nás zákazníci zvyknutí. Krémy na ruky od PANAKEIA majú rôzne priaznivé účinky a obsahujú koenzým Q10. Konkrétne účinky jednotlivých krémov na ruky sa dočítate po ich rozkliknutí. Objednávka z nášho internetového obchodu vám nezaberie viac ako pár minút. Názov nášho e-shopu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame produkty na podporu zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Produkty z kategórie Krémy na ruky balíme s láskou a odosielame ihneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež inú špičkovú slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA.

Hydratačný krém na ruky

Z kategórie Krémy na ruky sú aktuálne najpredávanejšie produkty: Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - svieži 30g a Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - bylinkový 30g. Tento a tiež rôzne ďalšie podobné produkty si môžete objednať online v našom internetovom obchode. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - svieži 30g
 
€5,90
(€4,92 bez DPH)
Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - bylinkový 30g
 
€5,90
(€4,92 bez DPH)
2 položiek celkom
Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - svieži 30g
Novinka VO cena
€4,92 bez DPH
€5,90

Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - svieži

7509
Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10 - bylinkový 30g
Novinka VO cena
€4,92 bez DPH
€5,90

Tuhý regeneračný krém na ruky s Q10

7515
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.