Pred a po - krémy

Pred a po krémy špičkovej kvality. Všetky produkty v tejto kategórii sú vyrábané zo zložiek vysokej kvality. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete originálne produkty so skvelými účinkami. Vyskúšajte ich a presvedčte sa na vlastnej koži.

#ShowMore#

Pred a po krémy na pigmentové škvrny

Pred a po krémy na pigmentové škvrny sa vyrábajú za dodržania prísnych štandardov výroby. V ponuke nášho e-shopu nájdete množstvo prírodnej kozmetiky, ktorá naozaj stojí za vyskúšanie. Keď ju raz vyskúšate, už sa k inej nevrátite. V tejto kategórii produktov vám ponúkame krémy pred a po, teda krémy na pigmentové a starecké škvrny či vrásky, ktoré pomôžu s regeneráciou pokožky. Ich objednávka vám nezaberie viac ako pár momentov. Názov nášho obchodu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame produkty na podporu zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Všetky naše produkty sú otestované a overené. Prípravky z kategórie Pred a po krémy balíme s láskou a odosielame hneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež prvotriednu slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA s rôznym použitím.

Krém na vyhladenie vrások

Z kategórie Pred a po krémy sú aktuálne najpredávanejšie produkty: Bieliaci a depigmentačný krém Pred a Po, zosvetľujúci pokožku, SPF 20 100 ml, Pred a po krém na päty a chodidlá 150ml a Krém na starecké škvrny Pred a po 50 ml. Tieto a tiež rôzne ďalšie produkty účinnej kozmetiky si môžete objednať v našom e-shope. Sú vhodné aj ako darčeky na Vianoce, sviatky a podobne. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.