Bronzer - zvýrazňovač opálenia

Bronzer - zvýrazňovač opálenia vyrobený z účinných prírodných zložiek na Slovensku. V ponuke nášho online obchodu nájdete efektívne zvýrazňovače opálenia.

#ShowMore#

Bronzery - zvýrazňovače opálenia PANAKEIA

Bronzery - zvýrazňovače opálenia PANAKEIA na sklade. jedná sa o prírodnú kozmetiku s optimalizovaným zložením s podporným účinkom na opaľovanie. Všetky zvýrazňovače opálenia vyrábame vlastnoručne na Slovensku. Naše prírodné produkty vám pomôžu so starostlivosťou o vašu pokožku počas horúcich letných dní a dovoleniek. Podporujú zdravú pokožku a pomáhajú získať krásny bronz, po akom túžite. Nájdete u nás len bronzery, ktoré sú odskúšané a overené. Všetky produkty z kategórie Bronzer - zvýrazňovač opálenia balíme s láskou a odosielame čo najskôr po prijatí objednávky. V ponuke nášho obchodu zdraviezkopanic.sk nájdete tiež mnoho inej prírodnej kozmetiky najmä od značky PANAKEIA.

Zvýrazňovač opálenia Bronzer

Z kategórie Bronzer - zvýrazňovač opálenia sú aktuálne naše najpredávanejšie produkty: TERRACOTTA - suchý telový olej - bronzer a Extrakt z orecha kráľovského. Všetky tieto a iné prírodné oleje na opaľovanie si môžete zakúpiť v našom obchode. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

5472 1 bronzer teracota
 
€15,80
(€13,17 bez DPH)
6606 2 olej oresak 2
 
€10,80
(€9 bez DPH)
2 položiek celkom
5472 1 bronzer teracota
VO cena
€13,17 bez DPH
€15,80

TERRACOTTA - Suchý  telový olej s lesklými mikročasticami s vôňou jantáru. Používaný aj ako bronzer, zvýrazňovač opálenia. Vhodný na celoročné používanie.

5472/100
6606 2 olej oresak 2
€9 bez DPH
€10,80

Olej zo zelených plodov orecha královského Tento olej je naša špecialitka. Macerujeme zelené plody orechov v Bio olivovom oleji z ekologického poľnohospodárstva. Olej sa postará...

6606
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo s výberom produktu
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
99% spokojnosť zákazníkov
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.