Príprava na opaľovanie

Príprava na opaľovanie- v tejto kategórii nájdete produkty vyrábané na Slovensku značkou PANAKEIA, ktoré sú určené ako príprava pred opaľovaním. Tieto produkty sú vyrábané z poctivo vyberaných ingrediencií priamo na kopaniciach. Tieto prípravky obsahujú napríklad mandľový či kokosový olej, ktoré chránia a čistia vašu pleť a pomôžu vám pri opaľovaní.

#ShowMore#

Správna príprava na opaľovanie

Ako má vyzerať správna príprava na opaľovanie? Rozhodne zahŕňa kvalitné produkty od PANAKEIA s rýchlym doručením po celom Slovensku. Ide napríklad o telový soľný peeling, ktorý zaručí maximálne efektívne opaľovanie. Pri výrobe našich produktov vždy dodržiavame prísne štandardy kvality. V našej ponuke nájdete len produkty, ktoré patria medzi to najlepšie vo svojej kategórii. Stačí ich raz vyskúšať a presvedčíte sa na vlastnej skúsenosti. Názov nášho e-shopu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame rôzne produkty na podporu vášho zdravia a zdravia vašej pleti priamo zo slovenských kopaníc. Produkty z kategórie Príprava na opaľovanie balíme s láskou a odosielame ich čo najskôr po prijatí objednávky. Vaše tohtoročné opaľovanie tak môžete začať už onedlho. V e-shope zdraviezkopanic.sk nájdete prvotriednu slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA na rôzne účely.

Príprava na opaľovanie PANAKEIA

Z kategórie Príprava na opaľovanie je aktuálne najžiadanejší produkt - URUCUM - telový soľný peeling 200ml. Tento aj iné produkty kvalitnej prírodnej kozmetiky si môžete kúpiť online v našom e-shope. Naše produkty sú tiež vhodné ako darčeky pre vašich najbližších. Garanciou vašej spokojnosti môže byť certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

URUCUM - telový soľný peeling 200ml
URUCUM - telový soľný peeling 200ml
V procese výroby
7755/KOK
 
€8,80
(€7,33 bez DPH)
1 položiek celkom
URUCUM - telový soľný peeling 200ml
Novinka VO cena
€7,33 bez DPH
€8,80

Gurmánsky vyživujúci telový peeling vám zaručí absolútnu rozkoš pre vaše telo. Peeling s obsahom epsomskej soli, či vzácneho mandlového oleja do sprchy je pre vašu pokožku...

7755/KOK
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.