Karpálny tunel (bolesť rúk)

Karpálny tunel (bolesť rúk)už viac nebude problém. Ponúkame vám účinné prírodné produkty vyrobené z kvalitných zložiek. V našej ponuke nájdete prírodnú kozmetiku na rôzne účely.

Čo na karpálny tunel (bolesť rúk)?

Karpálny tunel (bolesť rúk) - prírodné produkty, ktoré vám s týmto problémom pomôžu, máme na sklade. Ide o bio prípravky s jedinečným zložením vyrábané podľa overenej receptúry. Názov nášho e-shopu je preto zdravie z kopaníc, nakoľko vám prinášame rôzne produkty na podporu vášho zdravia. Naše prírodné produkty vám pomôžu s karpálnym tunelom a s bolesťou rúk. Nájdete u nás len produkty na karpálny tunel, ktoré sú odskúšané a overené. Všetky produkty z kategórie Karpálny tunel (bolesť rúk) balíme s láskou a odosielame čo najskôr po prijatí vašej objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete taktiež mnoho ďalšej prírodnej kozmetiky najmä od slovenskej značky PANAKEIA.

Bolesť rúk od počítača (karpálny tunel)

Z kategórie Karpálny tunel (bolesť rúk) je aktuálne náš najpredávanejší produkt: Zubný prášok - Krém žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml. Tento krém a tiež iné prírodné produkty si môžete objednať v našom e-shope. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
Krém žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml
€10,30 bez DPH
€12,36

Krém masážny žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml. Bolesti rúk najmä zápästia pravej ruky, ktoré vznikajú v dôsledku dlhodobej práci na...

ABCDE408
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.