Líčenie

V tejto kategórii nájdete všetky produkty vyrábané na Slovensku značkou PANAKEIA, ktoré sú určené na líčenie. Všetky sú vyrábané z poctivo vyberaných ingrediencií priamo na kopaniciach. Obsahujú napríklad vitamín C či acmellu. #ShowMore#

Líčenie PANAKEIA

Líčenie PANAKEIA. Ponúkame vám organický make-up a iné prírodné produkty na líčenie. Všetky naše produkty na líčenie sú overené a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Pri ich výrobe sú vždy dodržiavané prísne štandardy kvality. V ponuke nášho e-shopu nájdete len originálne produkty, ktoré patria medzi top vo svojej kategórii. Stačí im dať šancu a presvedčíte sa na vlastnej skúsenosti. Názov nášho internetového obchodu je zdravie z kopaníc, keďže ponúkame rôzne produkty na podporu zdravia a krásy vašej pleti priamo zo slovenských kopaníc. Produkty z kategórie Líčenie balíme s láskou a odosielame ich čo najskôr po prijatí objednávky. Na zdraviezkopanic.sk nájdete špičkovú slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA na rôzne účely.

Prírodné líčenie a make-up PANAKEIA

Z kategórie Líčenie je aktuálne najžiadanejší produkt - Organický make-up s vitamínom C a Acmellou 30ml. Tento aj iné produkty slovenskej prírodnej kozmetiky si môžete objednať online. Naše produkty sú tiež vhodné ako darčeky pre vašich najbližších - pre manželku, dcéru, kamarátku, priateľku, mamu či babku. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

Organický make-up s vitamínom C a Acmellou 30ml
 
€19,99
(€16,66 bez DPH)
1 položiek celkom
Organický make-up s vitamínom C a Acmellou 30ml
Novinka
€16,66 bez DPH
€19,99

Tento prírodný krémový make-up a rozjasňovač poskytuje prirodzene vyzerajúce krytie, ktoré vám vydrží celý deň.

+ ďalšie
7734/LIG
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.