Krémy - žraločia chrupavka

Krémy - žraločia chrupavka. Tieto krémy majú mnoho priaznivých účinkov. Všetky produkty v tejto kategórii sú vyrábané zo zložiek prvotriednej kvality. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete skvelé produkty s overenými účinkami. Vyskúšajte ich a presvedčte sa na vlastnej koži.

#ShowMore#

Krémy so žraločou chrupavkou

Krémy so žraločou chrupavkou sa vyrábajú za dodržania prísnych štandardov výroby. V ponuke nášho e-shopu nájdete kvantum prírodnej kozmetiky, ktorá naozaj stojí za vyskúšanie. V tejto kategórii produktov vám ponúkame krémy, balzamy a gély s obsahom žraločej chrupavky. Tieto krémy sú určené na rôzne účely. Pomôžu s regeneráciou pokožky, s bolesťou, so zápalom a inými problémami. Konkrétne účinky jednotlivých krémov so žraločou chrupavkou sa dočítate po rozkliknutí jednotlivých krémov. Ich objednávka vám nezaberie viac ako pár momentov. Názov nášho obchodu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame produkty na podporu zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Prípravky z kategórie Krémy - žraločia chrupavka balíme s láskou a odosielame hneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež prvotriednu slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA.

Krém so žraločou chrupavkou

Z kategórie Krémy - žraločia chrupavka sú aktuálne najpredávanejšie produkty: Múdry krém Valentína Dikuly na kĺby - MÚMIO a ŽRALOČIA CHRUPAVKA 125 ml, Korolev Pharm - Žraločí tuk + Kyselina Mravčia a Múmio 125 ml a Krém so žraločím tukom a chrupavkou - regenerácia chrupaviek 125ml. Tieto a tiež rôzne ďalšie produkty účinnej kozmetiky si môžete objednať v našom e-shope. Sú vhodné aj ako darčeky na Vianoce, sviatky a podobne. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
LUČIKS - Žraločia sila: Krém so žraločím tukom a vavrínom so zosilneným účinkom na nohy pri haluxoch (hrčkách) na palcoch 75 ml
€14,83 bez DPH
€17,80

Haluxami sa nazývajú opuchnuté kĺby na veľkých palcoch na nohách, ktoré vznikajú pri pozdĺžnej plochej nohe. Objavujú sa, keď sa u základu veľkého palca rozrastá kostné a...

ABCDE600
Telový krém žraločia chrupavka s bishofitom 75 ml
€6,58 bez DPH
€7,90
8472
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.