Spreje na opaľovanie

Spreje na opaľovanie od slovenského výrobcu špičkovej prírodnej kozmetiky PANAKEIA. Všetky naše spreje sú vyrábané z účinných zložiek priamo na kopaniciach na Slovensku. Spreje na opaľovanie PANAKEIA obsahujú napríklad urucum, vitamín C, kyselinu hyalurónovú, aloe vera a mnohé iné zložky, ktoré chránia vašu pokožku a pomôžu vám získať krásne opálenie.

#ShowMore#

Sprej na opaľovanie

Sprej na opaľovanie od PANAKEIA s rýchlym dodaním po celom Slovensku. Pri výrobe našich sprejov sa dodržiavajú striktné štandardy kvality. V našej ponuke nájdete výhradne originálne prírodné produkty, ktoré patria medzi to najlepšie vo svojej kategórii. Našou veľkou pýchou sú dvojfázové opaľovacie spreje. Názov nášho e-shopu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame prírodné produkty na podporu vašej imunity a vášho zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Produkty z kategórie Spreje na opaľovanie balíme s láskou a odosielame v čo najkratšej dobe po prijatí vašej objednávky. Vy tak môžete začať s opaľovaním už onedlho. V našom obchode zdraviezkopanic.sk nájdete kvalitnú slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA na celé telo.

Spreje na opaľovanie PANAKEIA

Z kategórie Spreje na opaľovanie sú aktuálne najdopytovanejšie tieto produkty: URUCUM - dvojfázový opaľovací sprej Hydro-oil 100ml a OREŠÁK - dvojfázový opaľovací sprej Hydro-oil 100ml. Tieto a tiež rôzne ďalšie produkty prírodnej kozmetiky si môžete objednať online. Sú tiež skvelé ako darčeky na rôzne príležitosti. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

URUCUM - dvojfázový opaľovací sprej Hydro-oil 100ml
 
€17,80
(€14,83 bez DPH)
URUCUM - 2v1 opaľovací sprej a repelent 100ml
 
€18,80
(€15,67 bez DPH)
2 položiek celkom
URUCUM - dvojfázový opaľovací sprej Hydro-oil 100ml
VO cena
€14,83 bez DPH
€17,80

Zvýšte intenzitu opaľovania a zároveň sa starajte o svoju pokožku s naším prémiovým sprejom na opaľovanie bez pocitu mastnoty. Tento dvojfázový sprej na opaľovanie s prírodnými...

+ ďalšie
7737/ORI
URUCUM - 2v1 opaľovací sprej a repelent 100ml
VO cena
€15,67 bez DPH
€18,80

Zmes panenských rastlinných olejov, vitamínov, rias a originálnej repelentnej zmesi organických esenciálnych olejov. Zmes prírodných mastných a éterických olejov, ktoré...

7804
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.