Intímna hygiena

Intímna hygiena najvyššej kvality. Naše produkty vyrábame z kvalitných prírodných zložiek priamo na kopaniciach na Slovensku. V ponuke nášho e-shopu nájdete produkty intímnej hygieny s jedinečnými účinkami. Vyskúšajte ich a presvedčte sa na vlastnej koži.

#ShowMore#

Intímna hygiena vyrábaná na Slovensku

Intímna hygiena značky PANAKEIA je vyrábaná na Slovensku za dodržania tých najvyšších štandardov. V ponuke e-shopu nájdete prípravky na intímnu hygienu, ktorá naozaj stoja za to. V tejto kategórii produktov vám ponúkame prípravky, vďaka ktorým budete mať vaše intímne partie vždy čisté a zároveň zachováte ich prirodzené pH. Môžete si ich jednoducho objednať v našom e-shope, a to za veľmi výhodné ceny. Názov nášho webu je zdravie z kopaníc, keďže vám ponúkame produkty na podporu zdravia priamo zo slovenských kopaníc. Všetky naše produkty sú originály s unikátnym zložením, ktoré sú odskúšané a overené. Prípravky z kategórie Intímna hygiena balíme s láskou a odosielame ihneď po prijatí objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež prvotriednu slovenskú prírodnú kozmetiku PANAKEIA na rôzne účely.

Umývanie intímnych partií

Z kategórie Intímna hygiena je aktuálne najpredávanejší produkt: INTIM - Hydrofilný umývací olej na intímne partie 100 ml. Tento a tiež rôzne ďalšie produkty prírodnej kozmetiky si môžete objednať v našom obchode. Sú vhodné aj ako darček. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

7200 intim hydrofilny umyvaci olej na intimne partie 100 ml
 
€15,80
(€13,17 bez DPH)
1 položiek celkom
7200 intim hydrofilny umyvaci olej na intimne partie 100 ml
VO cena
€13,17 bez DPH
€15,80

Hydrofilný umývací olej na intímne partie. Jemný čistiaci hydrofilný olej na intímne partie napomáha zachovaniu zdravej mikroflóry, rešpektuje pH intímnych partií a pôsobí...

7200
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.