Múdre krémy a balzamy Valentína Dikuly

Múdre krémy Valentína Dikuly sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných zložiek. Ponúkame vám účinné prípravky na rôzne účely použitia. Odporúčame vyskúšať a určite neoľutujete.

#ShowMore#

Múdry krém - Valentín Dikul

Múdry krém - Valentín Dikul. Na sklade máme mnoho múdrych krémov a balzamov Valentína Dikuly. Ide o bio prípravky s originálnym zložením vyrábané podľa utajovanej a účinnej receptúry. Múdre krémy a balzamy na pätné ostrohy, kĺby, kríže a iné. Názov nášho e-shopu je zdravie z kopaníc, nakoľko vám prinášame rôzne produkty na podporu vášho zdravia priamo z kopaníc. Nájdete u nás len múdre krémy, ktoré sú odskúšané a overené. Všetky produkty z kategórie Múdre krémy Valentína Dikuly balíme s láskou a odosielame čo najskôr po prijatí vašej objednávky. V ponuke zdraviezkopanic.sk nájdete tiež mnoho inej prírodnej kozmetiky najmä od slovenskej značky PANAKEIA.

Múdre krémy na kĺby - Valentín Dikul

Z kategórie Múdre krémy Valentína Dikuly sú aktuálne najpredávanejšie produkty: Balzam na pätné ostrohy Valentína Dikuly 100 ml, Múdry krém Valentína Dikuly na kĺby - MÚMIO a JED ŠKORPIÓNA 125 ml a Múdry krém Valentína Dikuly na kĺby - MÚMIO a VČELÍ JED 125 ml. Tieto múdre krémy a tiež iné prírodné produkty si môžete kúpiť online v našom e-shope. Ako garanciu vašej spokojnosti môžete brať certifikát Overené zákazníkmi, ktorým nás ocenila Heuréka.

Najpredávanejšie

Špeciálny krém-balzam Valentína Dikuly na poúrazove stavy 100ml
 
€11,50
(€9,58 bez DPH)
Krém balzam Valentína Dikuly na kríže 100ml
 
€13,50
(€11,25 bez DPH)
2 položiek celkom
Špeciálny krém-balzam Valentína Dikuly na poúrazove stavy 100ml
€9,58 bez DPH
€11,50

Účinný prírodný prostriedok na vonkajšie použitie pri domácich a športových úrazoch – pomliaždeninách, vyvrtnutiach a bolestiach svalov.  Pomáha odstraňovať opuchy,...

6999
Krém balzam Valentína Dikuly na kríže 100ml
€11,25 bez DPH
€13,50

je účinný prostriedok na lokálne použitie v oblasti chrbta a krížov, ktorý vyvinul akademik Valentin Ivanovič Dikul, špecialista na ochorenia pohybového aparátu. Pôsobenie...

6996
Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.