Prírodný keratín 30 ml

€14,80 €12,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Keratín je základný vláknový proteín, ktorý buduje našu pokožku, nechty a vlasy, a práve jeho nedostatok je zodpovedný za zhoršenie ich stavu.

100% hydrolyzovaný keratín obsahuje aminokyseliny: lyzín, arginín a prolín. Je určený na silnú regeneráciu a rekonštrukciu vlasovej štruktúry.

Detailné informácie

Doprava zdarma nad 60€
Doprava zdarma nad 60€
Pri nákupe nad 60€, máte u nás dopravu zdarma.
Poradenstvo
Poradenstvo s výberom produktu
S každým nákupom Vám ochotne poradíme a objednávku vybavíme po telefóne.
SKúška animated
99% spokojnosť zákazníkov
Dôveruje nám až 99% spokojných zákazníkov.

Podrobný popis

Ako keratín účinkuje na vlasy?

  • Zlepšuje vlasovú štruktúru zvnútra aj zvonku
  • Dopĺňa vlasom keratín a vypĺňa trhliny vo vlasovom vlákne
  • Regeneruje, hydratuje a zmäkčuje
  • Zvyšuje pružnosť a odolnosť, čím predchádza poškodeniu

Uhladzuje vlas, krotí krepovatenie a pôsobí proti elektrizovaniu,
Pôsobí ako silný kondicionér, robí vlasy poddajnejšie a lesklejšie.

Hydrolyzovaný keratín obnovuje štruktúru vlasov, dodáva im nádherný lesk a hebkosť, hydratuje, dodáva vlasom pružnosť, vďaka čomu sa ľahšie rozčesávajú. Keratín tiež chráni vlasy pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov, ako sú vysoká teplota a kozmetické prísady na farbenie a úpravu vlasov. Vlasy vyživované keratínom sa tak stanú odolnejšie voči poškodeniu. Hydrolyzovaný keratín má schopnosť hlboko prenikať do štruktúry vlasov a tým ich obnovovať.

Cieľom keratínovej metódy je tiež skrátiť čas potrebný na modelovanie a každodenný styling vlasov. Vďaka použitiu modernej a prírodnej receptúry majú vlasy lepší vzhľad a vyzerajú zdravšie.

Použitie: Hydrolyzovaný keratín sa pridáva do kozmetických výrobkov určených na starostlivosť o vlasy, napríklad do šampónov a kondicionérov. Pridajte 2-3 kvapky hydrolyzovaného keratínu k obvyklej dávke šampónu prípadne kondicionéru.

Ak ho pridáte do šampónu, umyte ho ako zvyčajne a opláchnite ho. Ak je keratín doplnkom kondicionéra, aplikujte ho a nechajte pôsobiť. Čím dlhšie necháte keratín pôsobiť, tým lepší efekt dosiahnete. Optimálny čas pôsobenia je 30 minút, potom vlasy opláchnite.
Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. Alfa keratín. Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88% štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad . Na ňom napríklad závisí, či sú tie vaše rovné ako drôty alebo prirodzene kučeravé. Vo forme oleja sa keratín odporúča ako ošetrenie pre extrémne namáhanych vlasov.

Je to mikroproteínová látka získavaná z pšenice, zložená z aminokyselín podobných tým, ktoré sú prítomné vo vlasoch. Je uznávaným prínosom pre starostlivosť o vlasy ako posilňovač a ochranca s okamžitými účinkami. Pre pokožku je to faktor starostlivosti, zlepšenia a udržania hydratácie.
Čisto rastlinný roztok, ktorý v kozmetike nahrádza keratín živočíšneho pôvodu a má pozoruhodnú kompatibilitu s tým, ktorý sa nachádza v ľudskom tele. Je to dôležité aktívum pre výrobky na starostlivosť o vlasy a hygienu: šampóny, kondicionéry, masky, spreje na vlasy. Chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi, akými sú agresívny styling, intenzívne česanie, slnečné žiarenie, odfarbovanie, nanášanie trvalých roztokov. Je aktívnym aktívom v starostlivosti o vlasy a pokožku.

Bielkoviny a ich deriváty sa už desaťročia používajú ako prísady do starostlivosti o pokožku a vlasy. V posledných rokoch sa stále častejšie používajú výrobky rastlinného pôvodu a molekulová hmotnosť má rozhodujúci vplyv na vlastnosti kozmetiky, do ktorej sú zahrnuté.

Mikroproteínové zdroje prenikajú hlboko do vlasov, čo je nevyhnutnou podmienkou pre opravu, posilnenie a ochranu vlasov vo vnútri. Vlastnosti sú založené na testoch účinnosti.

Je zaujímavé, že penetrácia tejto látky je menej ovplyvnená predchádzajúcim poškodením vlasov (odfarbená, ošetrená trvalým roztokom) ako koncentráciou a počtom aplikácií.
Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je podstatnosť a prienik súčasne : preniká hlboko do chĺpkov a na vlasy sa prichytávajú väčšie molekuly.

Vlasy potrebujú hydratáciu , ale nie nadbytočné! Nadbytočné hydratované vlasy sú náchylné na poškodenie. Vlasy ľudí po vrchole síl majú nižšiu schopnosť zadržiavať vodu, vlasy sa stávajú suchšími, tenšími a zraniteľnejšími. Rastlinný keratín nie je zvlhčovač, ale regulátor hydratácie.

Zloženie: hydrolyzované pšeničné proteíny enzymatickým procesom a schválené konzervanty pre organickú kozmetiku

Stačí pridať pár kvapiek do Vášho obľúbeného šampónu.

Certifikovaná prírodná látka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: