Prírodný keratín 30 ml

Keratín je základný vláknový proteín, ktorý buduje našu pokožku, nechty a vlasy, a práve jeho nedostatok je zodpovedný za zhoršenie ich stavu.

100% hydrolyzovaný keratín obsahuje aminokyseliny: lyzín, arginín a prolín. Je určený na silnú regeneráciu a rekonštrukciu vlasovej štruktúry.

Môžeme doručiť do:
25.5.2022
Skladom (> 5 ks)
Kód: 6069
€14,80

Ako keratín účinkuje na vlasy?

  • Zlepšuje vlasovú štruktúru zvnútra aj zvonku
  • Dopĺňa vlasom keratín a vypĺňa trhliny vo vlasovom vlákne
  • Regeneruje, hydratuje a zmäkčuje
  • Zvyšuje pružnosť a odolnosť, čím predchádza poškodeniu

Uhladzuje vlas, krotí krepovatenie a pôsobí proti elektrizovaniu,
Pôsobí ako silný kondicionér, robí vlasy poddajnejšie a lesklejšie.

Hydrolyzovaný keratín obnovuje štruktúru vlasov, dodáva im nádherný lesk a hebkosť, hydratuje, dodáva vlasom pružnosť, vďaka čomu sa ľahšie rozčesávajú. Keratín tiež chráni vlasy pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov, ako sú vysoká teplota a kozmetické prísady na farbenie a úpravu vlasov. Vlasy vyživované keratínom sa tak stanú odolnejšie voči poškodeniu. Hydrolyzovaný keratín má schopnosť hlboko prenikať do štruktúry vlasov a tým ich obnovovať.

Cieľom keratínovej metódy je tiež skrátiť čas potrebný na modelovanie a každodenný styling vlasov. Vďaka použitiu modernej a prírodnej receptúry majú vlasy lepší vzhľad a vyzerajú zdravšie.

Použitie: Hydrolyzovaný keratín sa pridáva do kozmetických výrobkov určených na starostlivosť o vlasy, napríklad do šampónov a kondicionérov. Pridajte 2-3 kvapky hydrolyzovaného keratínu k obvyklej dávke šampónu prípadne kondicionéru.

Ak ho pridáte do šampónu, umyte ho ako zvyčajne a opláchnite ho. Ak je keratín doplnkom kondicionéra, aplikujte ho a nechajte pôsobiť. Čím dlhšie necháte keratín pôsobiť, tým lepší efekt dosiahnete. Optimálny čas pôsobenia je 30 minút, potom vlasy opláchnite.
Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. Alfa keratín. Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88% štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad . Na ňom napríklad závisí, či sú tie vaše rovné ako drôty alebo prirodzene kučeravé. Vo forme oleja sa keratín odporúča ako ošetrenie pre extrémne namáhanych vlasov.

Je to mikroproteínová látka získavaná z pšenice, zložená z aminokyselín podobných tým, ktoré sú prítomné vo vlasoch. Je uznávaným prínosom pre starostlivosť o vlasy ako posilňovač a ochranca s okamžitými účinkami. Pre pokožku je to faktor starostlivosti, zlepšenia a udržania hydratácie.
Čisto rastlinný roztok, ktorý v kozmetike nahrádza keratín živočíšneho pôvodu a má pozoruhodnú kompatibilitu s tým, ktorý sa nachádza v ľudskom tele. Je to dôležité aktívum pre výrobky na starostlivosť o vlasy a hygienu: šampóny, kondicionéry, masky, spreje na vlasy. Chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi, akými sú agresívny styling, intenzívne česanie, slnečné žiarenie, odfarbovanie, nanášanie trvalých roztokov. Je aktívnym aktívom v starostlivosti o vlasy a pokožku.

Bielkoviny a ich deriváty sa už desaťročia používajú ako prísady do starostlivosti o pokožku a vlasy. V posledných rokoch sa stále častejšie používajú výrobky rastlinného pôvodu a molekulová hmotnosť má rozhodujúci vplyv na vlastnosti kozmetiky, do ktorej sú zahrnuté.

Mikroproteínové zdroje prenikajú hlboko do vlasov, čo je nevyhnutnou podmienkou pre opravu, posilnenie a ochranu vlasov vo vnútri. Vlastnosti sú založené na testoch účinnosti.

Je zaujímavé, že penetrácia tejto látky je menej ovplyvnená predchádzajúcim poškodením vlasov (odfarbená, ošetrená trvalým roztokom) ako koncentráciou a počtom aplikácií.
Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je podstatnosť a prienik súčasne : preniká hlboko do chĺpkov a na vlasy sa prichytávajú väčšie molekuly.

Vlasy potrebujú hydratáciu , ale nie nadbytočné! Nadbytočné hydratované vlasy sú náchylné na poškodenie. Vlasy ľudí po vrchole síl majú nižšiu schopnosť zadržiavať vodu, vlasy sa stávajú suchšími, tenšími a zraniteľnejšími. Rastlinný keratín nie je zvlhčovač, ale regulátor hydratácie.

Zloženie: hydrolyzované pšeničné proteíny enzymatickým procesom a schválené konzervanty pre organickú kozmetiku

Stačí pridať pár kvapiek do Vášho obľúbeného šampónu.

Certifikovaná prírodná látka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie