Sprej na nechty proti plesňový 150ml

Sprej AntiGribok ”(AntiFungus) je špeciálne navrhnutý na ochranu nechtov a pokožky rúk a nôh pred plesňovou infekciou, ako aj na protiplesňové ošetrenie obuvi. Účinok spreja „AntiGribok“ (AntiFungus) je spôsobený prítomnosťou kyseliny mliečnej, kyseliny salicylovej a kyseliny nikotínovej (vitamín PP). Zmes týchto zložiek znemožňuje podmienky vitálnej činnosti húb plesní a chráni pokožku a nechty pred infekciou.

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom (> 5 ks)
Kód: ABCDE420
€8,99
Kategória: Krémy na nohy

Spôsob použitia: na prevenciu infekcie hubou - nastriekajte na postihnuté miesta nechtov, v priľahlých oblastiach kože v dostatočnom množstve, na dôkladné zvlhčenie. Na protiplesňové ošetrenie obuvi - každý deň na noc opatrne nastriekajte na vnútornú stranu topánky. Sprejovanie obuvi sa musí používať súčasne s liečbou protiplesňovej infekcie, aby sa predišlo reinfekcii. Pred použitím dobre pretrepte.

Upozornenie: Individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky krému. Vyvarujte sa kontaktu so sliznicami a očami. V prípade kontaktu opláchnite dôkladne vodou. Držte mimo dosahu detí. Nie je liekom. Používajte podľa určenia. Len na vonkajšie použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: