STOECHIOL a MOTÝLEK

Ak sa pýtate, čo je stoechiol, tak dnes vám v krátkosti vysvetlíme čo to je, na čo slúži. Taktiež vám predstvavíme náš produkt MOTÝLEK, ktorého hlavnou súčasťou je práve stoechiol.
 
stoechiol-a-motylek
 
STOECHIOL
 
Jedná sa o extrakt z levandule motýlej, čiže lavandula stoechas. Štúdie ukázali, že už po 24 hodinách je vidieť prvý efekt tohto zázraku. Potom, čo bola liečba ukončená, po 7 dňoch boli výsledky stále viditeľné. Ide tak o okamžitý účinok proti vráskam spojený s dlhodobým účinkom proti starnutiu. Už Egypťania poznali jedinečné účinky levandule motýlej, používali ju počas balzamovania, pozadu neboli ani Rimania, ktorí si robili z tejto rastliny parfumovaný kúpeľ. Stoechiol bol podrobený radom in vitro testov. Funguje tak, že sa dostáva do kože a následne do vráskových záhybov, pôsobí na ne ako taká samolepka, ktorá vrásku zafixuje a tým ju uvoľní. Z tohto dôvodu sú účinky viditeľné takmer okamžite. Stoechiol je skvelým parťákom pre všetky vekové kategórie. Dokáže udržať pleť mladistvejšíliu a eliminovať vznik vrások. Nemusíte sa ale báť, že by stoechiol znehybnil tvár. Stoechiol má za úlohu prirodzene eliminovať vrásky bez negatívneho efektu.
 
Čo si zapamätať o Stoechiole?
 
  • anti-aging
  • liftingový efekt
  • prvý viditeľný výsledok už prvý deň aplikácie
  • okamžité a dlhodobé vyhladenie drsnosti pokožky

MOTÝLEK

Za krátku dobu zlepší jej pevnosť a drobné línie, vrásky v pleti sa stanú takmer neviditeľnými. Obnovuje a omladzuje dokonca a tie najsuchšie typy pleti
Intenzívna anti-age starostlivosť, ktorá výrazne spomaľuje bunkové starnutie, udržuje pleť pevnú, pružnú a zabraňuje prehlbovaniu už vzniknutých mimických vrások.
Za blahodarným pôsobením balzamu stojí unikátna zložka Stoechiol.