Veľká zľava na tinktúry 30% stačí použiť kupón "TINKTURKY30"

STOECHIOL a MOTÝLEK

Ak sa pýtate, čo je stoechiol, tak dnes vám v krátkosti vysvetlíme čo to je, na čo slúži. Taktiež vám predstvavíme náš produkt MOTÝLEK, ktorého hlavnou súčasťou je práve stoechiol.
 
 
STOECHIOL
 
Jedná sa o extrakt z levandule motýlej, čiže lavandula stoechas. Štúdie ukázali, že už po 24 hodinách je vidieť prvý efekt tohto zázraku. Potom, čo bola liečba ukončená, po 7 dňoch boli výsledky stále viditeľné. Ide tak o okamžitý účinok proti vráskam spojený s dlhodobým účinkom proti starnutiu. Už Egypťania poznali jedinečné účinky levandule motýlej, používali ju počas balzamovania, pozadu neboli ani Rimania, ktorí si robili z tejto rastliny parfumovaný kúpeľ. Stoechiol bol podrobený radom in vitro testov. Funguje tak, že sa dostáva do kože a následne do vráskových záhybov, pôsobí na ne ako taká samolepka, ktorá vrásku zafixuje a tým ju uvoľní. Z tohto dôvodu sú účinky viditeľné takmer okamžite. Stoechiol je skvelým parťákom pre všetky vekové kategórie. Dokáže udržať pleť mladistvejšíliu a eliminovať vznik vrások. Nemusíte sa ale báť, že by stoechiol znehybnil tvár. Stoechiol má za úlohu prirodzene eliminovať vrásky bez negatívneho efektu.
 
Čo si zapamätať o Stoechiole?
 
  • anti-aging
  • liftingový efekt
  • prvý viditeľný výsledok už prvý deň aplikácie
  • okamžité a dlhodobé vyhladenie drsnosti pokožky

MOTÝLEK

Za krátku dobu zlepší jej pevnosť a drobné línie, vrásky v pleti sa stanú takmer neviditeľnými. Obnovuje a omladzuje dokonca a tie najsuchšie typy pleti
Intenzívna anti-age starostlivosť, ktorá výrazne spomaľuje bunkové starnutie, udržuje pleť pevnú, pružnú a zabraňuje prehlbovaniu už vzniknutých mimických vrások.
Za blahodarným pôsobením balzamu stojí unikátna zložka Stoechiol.
 
 
 
 
 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie