Recepty starých mám na peknú pleť - super SLOVENSKÉ pleťové krémiky

Recepty starých mám na peknú pleť - super SLOVENSKÉ pleťové krémiky
Naše babičky nemali k dispozícii výdobytky 21. storočia, žiadne ahakyseliny, lasery, plastické operácie, injekcie s botulotoxínmi a podobne. Ich recepty a rady sú však overené niekoľkými generáciami žien a zaručene fungujú.
Naše dva najlepšie a najúčinnejšie maceráty sme si dali certifikovať a z nich vznikli naše krémiky VRÁSKOŽRÚT A LIPOVÝ KRÉM ŠTEFKA
 
Lipkavcový olej - silný macerát sa používa ako prostriedok na vypínanie pleti a vyhladzovanie vrások, pri pravidelnom používaní aj predchádza ich tvorbe a celkovo pôsobí proti zvädnutej pokožke. Pomáha aj pri liečbe kožných ochorení.
 
Lipový olej - silný macerát vytvára na pokožke obrannú bariéru a vykazuje ohromné regeneračné účinky, udržuje vodnú a tukovú rovnováhu, okamžite upokojuje podráždenie a naviac dodáva pokožke zlatistý nádych
 
 
Čo sú to olejové maceráty?
 
pripravujú sa od pradávna, energia a liečivé účinky vylúhované v oleji môžeme používať celú sezónu, získať krásnu pleť a skvelú starostlivosť o celé telo, pokožku i náladu a energiu.
Bylinkové maceráty krásne voňajú.
Macerovaný olej je produkt, ktorý vzniká vylúhovaním (maceráciou) sušených alebo čerstvých byliniek v nosnom oleji. Počas macerovania sa liečivé vlastnosti byliniek extrahujú do nosného oleja. Nosným olejom v naších fantastických macerátov {lipkavcový, lipový} je BIO slnečnicový olej.
Slnečnicový olej a účinky na pleť:
Prírodný olej z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva, obsahuje vysoké množstvo vitamínu E a mastné kyseliny (Omega 6). Okrem toho má protizápalové účinky a chráni pokožku pred voľnými radikálmi.
 
Účinky:
 
Hydratácia: Obsahuje množstvo významných látok a mastných kyselín, ktoré pomáhajú pokožke urdžiavať hydratáciu, ktorá je kľúčová na zamedzenie starnutia a tvorby vrások.
Ochrana pred voľnými radikálmi: Obsahuje vitamín E, ktorý ochraňuje pokožku pred vonkajšími vplyvmi ako sú UV žiarenie, počasie, znečistenie atď.
Ochraňuje pokožku pred oxidačným a enviromentálnym stresom.
Ochraňuje pokožku pred predčasným starnutím, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, redukuje vrásky a vyhladzuje nerovnomernú pokožku.
 
V kombinácii s našími bylinkami, je úplným zázrakom pre pleť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie