Recepty starých mám na peknú pleť - super SLOVENSKÉ pleťové krémiky

Recepty starých mám na peknú pleť - super SLOVENSKÉ pleťové krémiky
Naše babičky nemali k dispozícii výdobytky 21. storočia, žiadne ahakyseliny, lasery, plastické operácie, injekcie s botulotoxínmi a podobne. Ich recepty a rady sú však overené niekoľkými generáciami žien a zaručene fungujú.
Naše dva najlepšie a najúčinnejšie maceráty sme si dali certifikovať a z nich vznikli naše krémiky VRÁSKOŽRÚT A LIPOVÝ KRÉM ŠTEFKA
 
Lipkavcový olej - silný macerát sa používa ako prostriedok na vypínanie pleti a vyhladzovanie vrások, pri pravidelnom používaní aj predchádza ich tvorbe a celkovo pôsobí proti zvädnutej pokožke. Pomáha aj pri liečbe kožných ochorení.
 
Lipový olej - silný macerát vytvára na pokožke obrannú bariéru a vykazuje ohromné regeneračné účinky, udržuje vodnú a tukovú rovnováhu, okamžite upokojuje podráždenie a naviac dodáva pokožke zlatistý nádych
 
 
Čo sú to olejové maceráty?
 
pripravujú sa od pradávna, energia a liečivé účinky vylúhované v oleji môžeme používať celú sezónu, získať krásnu pleť a skvelú starostlivosť o celé telo, pokožku i náladu a energiu.
Bylinkové maceráty krásne voňajú.
Macerovaný olej je produkt, ktorý vzniká vylúhovaním (maceráciou) sušených alebo čerstvých byliniek v nosnom oleji. Počas macerovania sa liečivé vlastnosti byliniek extrahujú do nosného oleja. Nosným olejom v naších fantastických macerátov {lipkavcový, lipový} je BIO slnečnicový olej.
Slnečnicový olej a účinky na pleť:
Prírodný olej z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva, obsahuje vysoké množstvo vitamínu E a mastné kyseliny (Omega 6). Okrem toho má protizápalové účinky a chráni pokožku pred voľnými radikálmi.
 
Účinky:
 
Hydratácia: Obsahuje množstvo významných látok a mastných kyselín, ktoré pomáhajú pokožke urdžiavať hydratáciu, ktorá je kľúčová na zamedzenie starnutia a tvorby vrások.
Ochrana pred voľnými radikálmi: Obsahuje vitamín E, ktorý ochraňuje pokožku pred vonkajšími vplyvmi ako sú UV žiarenie, počasie, znečistenie atď.
Ochraňuje pokožku pred oxidačným a enviromentálnym stresom.
Ochraňuje pokožku pred predčasným starnutím, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, redukuje vrásky a vyhladzuje nerovnomernú pokožku.
 
V kombinácii s našími bylinkami, je úplným zázrakom pre pleť.