Tinktúra Detox a chudnutie

Pri chudnutí sa vždy odporúča predovšetkým podporiť činnosť svojej pečene. Ak vám bude pečeň štiepiť, tak sa vám zrýchli metabolizmus.
Zo žiadných kvapiek neschudneme. Konzumácia nutrične nevhodných jedál intoxikuje náš organizmus. Nadbytočné cukry sa premieňajú na tuk a ten sa usádza v celom tele. Nielen pod kožou, ale aj v cievach vnútorných orgánoch. Odpad dáva zabrať obličkám , ale zostáva aj v tráviacom trakte. Detoxikácia často odstráni príčiny rôznych ochorení.
Vďaka takejto očiste je možné aj schudnúť.
Nato aby dieta zabrala a predišlo sa jojo efektu je dobré ak vo svojom tele spravíte veľké upratovanie, vyčistíte črevá a pomôžete orgánom zbaviť sa toxínov a škodlivýn. Zlepšíte tak svoj metabolizmus, ale aj celé fungovanie organizmu pričom následné chudnutie vám pôjde jednoduchšie

Tinktúra obsahuje účinné zložky na detox pečene, odvodnenie organizmu a odbúravanie tukov

Zelený čaj /odroda gun powder/ s fantastickými antioxidačnými účinkami. Čajovník čínsky obsahuje polyfenoly podporujúce detoxikačnú činnosť. Znižuje cholesterol . Antioxidačné účinky prispievajú k prevencii nádorov a kardiovaskulárnych chorôb. Zelený čaj znižuje výskyt osteoporózy u žien . Zelený čaj vracia pružnosť cievam, pôsobí proti ich lámavosti. Má močopudné účinky, vplýva na lepšie spalovanie tukov. 

 

Extrakt z chilli obsahuje rastlinný alkaloid kapsaicín. Látky nachádzajúce sa v ostrých prísadách s tepelnými účinkami spôsobujú oxidáciu tukových tkanív a tak výrazne urýchlia trávenie a to vďaka tomu zrýchlia metabolizmus zvýšením sekrécie žalúdočných štiav a tým podporujú zažívanie a pomáhajú pri chudnutí.
Chilli znižuje chuť na sladké a tučné potraviny

 

Koreň púpavy, má nízku kalorickú hodnotu a je vysoko liečivý, zlepší trávenie, vyprázdňovanie, odvodnenie a čistí telo a hlavne pečeň. Jej účinné látky podporia látkovú výmenu, pričom sa uplatní aj močopudný a detoxikačný účinok púpavy. Vďaka tomu sa pohne aj ručička na váhe, a to dokonca smerom ktorý si želáme

 

Koreň pýru, ktorý silne znižuje hladinu tukov v pečeni a zmierňuje opuchy spôsobené zavodnením organizmu. Čo je základ chudnutia, prečistiť organizmus, odvodniť sa, naštartovať lymfatický systém organizmu a prečistiť pečeň a ostatné orgány.

 

 

KÚPIŤ TÍNKTÚRU DETOX