Známa bylinkárka Elena Fedorovna Zajceva hovorí

Známa bylinkárka Elena Fedorovna Zajceva hovorí

Tri korene buriny
Známa bylinkárka Elena Fedorovna Zajceva hovorí:
" Ľudský organizmus je založený na sile regenerácie.

Každá burina je liečivá! Všetky odolné buriny potvrdzujú všetkému živému na zemi svoju nevyhnutnosť.
Ja vždy hovorím vykopte si tri korene - lopúch, pýr a púpavu.

Pýr je zlomyseĺná burina, ktorú nám dáva Pán rovno pod nohy. Niet žiadnej záhrady, kde by nerástol, niet žiadnej choroby, ktorú by nevyliečil, počnúc očami a končiac onkológiou.
Pre človeka je neoceniteĺný tým, že obnovuje narušený metabolizmus.

Púpava je tiež burina. Koreň púpavy lieči malígnu anémiu, rakovinu žalúdka a pečene, zápal lymfatických uzlín, diatézu, deformačnú artrózu, artritídu, ostechondrózu, všetky kĺby.

Koreň lopúcha je taká bylina, ktorá lieči všetky choroby. Lopúch sedí na zemi a čaká, kedy ho človek vezme a bude sa ním liečiť.

zajceva
V súčasnosti sú skoro všetci chorí. Rakovina ich jednoducho kosí. A lopúch lieči všetky onkologické ochorenia. Lieči cukrovku, bronchtídu, zápal prínosových dutín, reumatizmus, dnu, artritídu, osteochondrózu, zlomeninu kostí, prietrž platničiek, choroby tepien a uší.
Lopúch lieči aj hepatitídu. Dokonca hepatitídu typu C vylieči bez stopy. Koreň lopúcha lieči nádory pečene a dokonca aj cirhózu.
Lieči cholescystídu, ochorenie obličiek, rozpúšťa kamene v obličkách a žlčníku.

Lieči dokonca kožné ochorenia.
Počas chrípkovej epidémie ĺudia utekajú k lekárom a tí im predpisujú antibiotiká, pritom koreň lopúcha lieči chrípku a znižuje teplotu.
Vo vojne sme nemali topánky. Boli mrazy a všetci sme chodili bosí. Keď sme prechladli a stúpla nám teplota, mama nám dala koreň lopúcha, lipový kvet a teplo nás zabalila. Vypotili sme sa a žiadnej teploty nebolo."

trio tinktúr

Nakupovať - koreň púpavy lekárskej

Nakupovať - koreň pýru plazivého

Nakupovať - koreň lopúchu väčšieho

Nakupovať - trio týchto tinktúr

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie